Hakkımızda Sayfası

Hakkımızda

MASTER YAZILIM, TASARIM, E-TİCARET SİSTEMLERİ ve REKLAMLAR

2012-2017 Yılları arası web tasarım ve e-Ticaret siteleri yapan firmamız 2017 yılında aldığı bir kararla hazır ve uygun fiyatlı web siteleri yapmaya kadar vermiştir. Güçlü bir altyapıya sahip olan bu yazılım kolay ve kullanışlı yönetim paneline sahiptir. Müşteriler kendi sitelerini istediği gibi özgün tasarıma yönetim panelinden kolayca kavuşturabilirler.

Bu fikir ile tekrar yol değiştirerek tüm işletme sahiplerinin kendilerine web sitelerini kolayca ve uygun fiyatlar ile yönetebilmesine olanak tanır.

7/24 E-Mail Desteği

Aralıksız olarak 7/24 günün her saatinde destek alabilirsiniz. Yönetim panelinde ki DESTEK PANELİ butonuna tıklayarak müşterilerimizin gece saatleri de yanındayız.

Live Chat Modülü

Live chat modülü ile müşterilerinize anlık olarak web siteniz üzerinden yazışabileceğiniz bir alan oluşturduk. Bu alanda hem müşterilerinize hızlı yanıtlar verebilir hem de kurumsal kimliğinizi ve kalitenizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Teknik Destek

Kurduğumuz çağrı merkezine bağlanarak mesai saatleri içerisinde anlık telefon ile teknik ve diğer konular hakkında destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya Eklentisi

Bu eklenti ile web sitenize sosyal medya sayfalarınızı/hesaplarınızı çekebilirsiniz. Bu saye de kurumsal sosyal medya hesabınızda paylaştığınız bir gönderi web sitenizde de güncellenerek gözükmektedir.

Bilgi İçin Tıkla (7/24)

Hemen Ara ve Bilgi Al
0 (212) 612 76 03